Szukasz montażu rekuperacji na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego?

Dobrze trafiłeś!

Montaże rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywane są z zastosowaniem rekuperatorów następnej generacji AERISnext (premiera 2016) oraz sprawdzone centrale holenderskiej marki R-VENT.

Instalacje wykonane są ze stalowych tradycyjnych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o najwyższej klasie szczelności D marki R-vent Flex System.

rekuperator AERIS next 450 z GWC w warsztacie
Doradca techniczno-handlowy (Warszawa Południe)
Doradca techniczno-handlowy (Warszawa Północ)

Sprawdź kompedium wiedzy o tym czym jest rekuperacja
(koszty, oszczędności, jak wybrać fachowca, na co zwrócić uwagę)

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

 

Regionalny doradca jest do Twojej dyspozycji w obrębie następujących miast:

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce i okolice

Znajdź bezpośredniego doradcę w swoim powiacie w woj. mazowieckim w zakładce kontakt:

Mapa Polski

 

Pamiętaj

Warto zacząć jak najwcześniej

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście każdy późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji.

Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub montaż gruntowego wymiennika ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

AERISnext z jednostka chlodzacą ARTIC

Każda inwestycja rekuperacji w Warszawie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji - wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

 

 

Kontakt bezpośredni z doradcą techniczno-handlowym na terenie Warszawa południe, Garwolin, Góra Kalwaria, Otwock, Piaseczno, Tomaszów Mazowiecki:

609 541 414

 

Kontakt bezpośredni z doradcą techniczno-handlowym na terenie Warszawa północ, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Marki, Wołomin, Pruszków, Ząbki, powiat warszawski zachodni, Żyrardów:

607 575 728

 

 

Możesz również wypełnić formularz zapytania ofertowego.