Sulęcin: rekuperacja

Szukasz montażu rekuperacji na terenie miasta Sulęcin i województwa lubuskiego? Dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Nasze montaże wykonywane są w oparciu o najnowszej generacji centrale AERISnext.

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach R-vent Flex System.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Zadzwoń bezpośrednio do Doradcy!

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Sulęcinie i okolicach

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Sulęcin

Montaż rekuperacji na terenie województwa lubuskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Sulęcinie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.