Gorzów Wielkopolski: rekuperacja

Jeśli jesteś inwestorem budującym dom i szukasz firmy zajmującej się montażem energooszczędnego systemu rekuperacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego, bardzo dobrze trafiłeś.

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jesteśmy firmą instalacyjną, która już od 18 lat wykonała ponad 7055 instalacji na terenie całego kraju.

Montaże systemu rekuperacji wykonywane przez Rekuperatory.pl oparte są o najnowsze rekuperatory AERISnext oraz przeciwprądowe centrale ITHO.

Instalacje wykonywane są ze stalowych okrągłych kanałów wentylacyjnych płaskich w systemie NeoStal. Wykonujemy także montaże na nowoczesnych przewodach wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach: R-vent Flex System lub NeoFlex

Doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w doradzaniu oraz projektowaniu systemów rekuperacji. Pierwszym krokiem jest zawsze zgłoszenie się do nas za pomocą telefonu lub formularza kontaktowego. W odpowiedzi na zgłoszenie, odezwie się do Ciebie Doradca, który zapyta o projekt budynku i etap jego budowy. Później spotykacie się na budowie lub podczas video spotkania omówicie szczegóły instalacji. Doradca odpowie też na każde pytanie.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie kalkulacji wstępnej. Po jej sporządzeniu analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, krośniewski, międzyrzecki, nowosolski, żagański

Montaż rekuperacji na terenie województwa lubuskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.