Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Gorzów Wielkopolski - Rekuperatory.pl

Jesteśmy firmą instalacyjną, która już od 22 lat wykonała ponad 9590 instalacji na terenie całego kraju.

Montaże systemu rekuperacji wykonywane przez Rekuperatory.pl oparte są o najnowsze rekuperatory AERISnext oraz przeciwprądowe centrale ITHO.

Instalacje wykonywane są ze stalowych okrągłych kanałów wentylacyjnych płaskich w systemie NeoStal. Wykonujemy także montaże na nowoczesnych przewodach wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach: NeoFlex®GOLD System lub NeoFlex®STD

Doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w doradzaniu oraz projektowaniu systemów rekuperacji. Pierwszym krokiem jest zawsze zgłoszenie się do nas za pomocą telefonu lub formularza kontaktowego. W odpowiedzi na zgłoszenie, odezwie się do Ciebie Doradca, który zapyta o projekt budynku i etap jego budowy. Później spotykacie się na budowie lub podczas video spotkania omówicie szczegóły instalacji. Doradca odpowie też na każde pytanie.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie kalkulacji wstępnej. Po jej sporządzeniu analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Gorzów Wielkopolski

Jeśli jesteś inwestorem budującym dom i szukasz firmy zajmującej się montażem energooszczędnego systemu rekuperacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego, bardzo dobrze trafiłeś.

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Gorzów Wielkopolski

Rekuperatory.pl
Damian Nowak Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Gorzów Wielkopolski - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, krośniewski, międzyrzecki, nowosolski, żagański

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Montaż rekuperacji na terenie województwa lubuskiego

  Bezpłatna wycena

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę