Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekuperacja Mała Nieszawka

Rekuperacja Mała Nieszawka. Gwarantujemy solidny montaż rekuperacji na terenie Małej Nieszawki i województwa kujawsko-pomorskiego!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Mała Nieszawka - Rekuperatory.pl

Rekuperacja jest nowoczesnym sposobem wentylacji budynków, który gwarantuje uzyskanie niesamowicie wysokiego komfortu klimatycznego w pomieszczeniach.

Budujesz dom? Nie buduj go z wentylacją grawitacyjną, która nie działa przy ciepłych, szczelnych oknach!

Zadzwoń do specjalisty, dowiedz się więcej!

W zależności od architektury budynku doradca dobierze dla Ciebie najwyższej jakości rekuperator, np. AERISnext oraz instalację w systemie:

  • NeoFlex®GOLD: tylko 63 mm średnicy kanałów
  • NeoFlex®STD: 75 mm
  • NeoStal: płaska stal o wysokości zaledwie 50 mm

Instalacje wykonane przez Rekuperatory.pl są wykonane rzetelnie i gwarantują osiągnięcie ponadprzeciętnego komfortu powietrznego w pomieszczeniach, który jest nie do zrobienia z wentylacją grawitacyjną, cichą pracę oraz zyski energetyczne, czyli niższe rachunki za ogrzewanie!

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Mała Nieszawka - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

Rekuperacja w Małej Nieszawce. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w i okolicach

Podgórze, Stawki, Rudak, Popioły i okolice

Montaż rekuperacji w Małej Nieszawce i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności! W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji. Każdy montaż systemu rekuperacji w Małej Nieszawce i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty