Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Mała Nieszawka - Rekuperatory.pl

Rekuperacja jest nowoczesnym sposobem wentylacji budynków, który gwarantuje uzyskanie niesamowicie wysokiego komfortu klimatycznego w pomieszczeniach.

Budujesz dom? Nie buduj go z wentylacją grawitacyjną, która nie działa przy ciepłych, szczelnych oknach!

Zadzwoń do specjalisty, dowiedz się więcej!

W zależności od architektury budynku doradca dobierze dla Ciebie najwyższej jakości rekuperator, np. AERISnext oraz instalację w systemie:

 • NeoFlex®GOLD: tylko 63 mm średnicy kanałów
 • NeoFlex®STD: 75 mm
 • NeoStal: płaska stal o wysokości zaledwie 50 mm

Instalacje wykonane przez Rekuperatory.pl są wykonane rzetelnie i gwarantują osiągnięcie ponadprzeciętnego komfortu powietrznego w pomieszczeniach, który jest nie do zrobienia z wentylacją grawitacyjną, cichą pracę oraz zyski energetyczne, czyli niższe rachunki za ogrzewanie!

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Mała Nieszawka

Rekuperacja Mała Nieszawka. Gwarantujemy solidny montaż rekuperacji na terenie Małej Nieszawki i województwa kujawsko-pomorskiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Mała Nieszawka

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Mała Nieszawka - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Małej Nieszawce. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w i okolicach:

  Otrzymaj fachową kalkulację
  Podgórze, Stawki, Rudak, Popioły i okolice

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Małej Nieszawce i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę