Rekuperacja Grudziądz

Systemy rekuperacji montujemy na terenie całego województwa, m.in. w miastach Grudziądz, Toruń - dobrze trafiłeś!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Grudziądz - Rekuperatory.pl

Jeśli budujesz dom i szukasz firmy, która solidnie zamontuje energooszczędny, cichy i dający korzyści system wentylacji. Takim rodzajem wentylacji jest rekuperacja, czyli wentylacja z odzyskiem ciepła.

Nasze montaże wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła i są bezawaryjne. Pracują cicho, a ich pracą można sterować ze smartfona!

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych płaskich NeoStal lub z tradycyjnych izolowanych kanałów stalowych spiro. Wykonujemy je także z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych z tworzywa o małych średnicach 64 mm NeoFlex®GOLD, antybakteryjnych NeoFlex®STD lub nowoczesnych ClimateRecovery.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji lub chcesz, by Doradca przyjechał na budowę w celu określenia miejsca, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator, wytyczył wstępną trasę prowadzenia instalacji

Skontaktuj się telefonicznie i bezpośrednio z Doradcą!

Do dyspozycji inwestora pozostawiamy Doradców i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz w doradzaniu na temat systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza wykonanie indywidualnej kalkulacji oraz spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia całej instalacji.

 

Grudziądz - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Grudziądzu i okolicach

Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Grudziądzu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock