Grudziądz: rekuperacja

Systemy rekuperacji montujemy na terenie całego województwa, m.in. w miastach Grudziądz, Toruń - dobrze trafiłeś!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jeśli budujesz dom i szukasz firmy, która solidnie zamontuje energooszczędny, cichy i dający korzyści system wentylacji. Takim rodzajem wentylacji jest rekuperacja, czyli wentylacja z odzyskiem ciepła.

Nasze montaże wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła i są bezawaryjne. Pracują cicho, a ich pracą można sterować ze smartfona!

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych płaskich NeoStal lub z tradycyjnych izolowanych kanałów stalowych spiro. Wykonujemy je także z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych z tworzywa o małych średnicach 64 mm R-VENT Flex System, antybakteryjnych NeoFlex lub nowoczesnych ClimateRecovery.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji lub chcesz, by Doradca przyjechał na budowę w celu określenia miejsca, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator, wytyczył wstępną trasę prowadzenia instalacji

Skontaktuj się telefonicznie i bezpośrednio z Doradcą!

Do dyspozycji inwestora pozostawiamy Doradców i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz w doradzaniu na temat systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza wykonanie indywidualnej kalkulacji oraz spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia całej instalacji.

 

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Grudziądzu i okolicach

Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Grudziądzu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.