Rekuperacja Grudziądz - Rekuperatory.pl

Jeśli budujesz dom i szukasz firmy, która solidnie zamontuje energooszczędny, cichy i dający korzyści system wentylacji. Takim rodzajem wentylacji jest rekuperacja, czyli wentylacja z odzyskiem ciepła.

Nasze montaże wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła i są bezawaryjne. Pracują cicho, a ich pracą można sterować ze smartfona!

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych płaskich NeoStal lub z tradycyjnych izolowanych kanałów stalowych spiro. Wykonujemy je także z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych z tworzywa o małych średnicach 64 mm NeoFlex®GOLD, antybakteryjnych NeoFlex®STD lub nowoczesnych ClimateRecovery.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji lub chcesz, by Doradca przyjechał na budowę w celu określenia miejsca, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator, wytyczył wstępną trasę prowadzenia instalacji

Skontaktuj się telefonicznie i bezpośrednio z Doradcą!

Do dyspozycji inwestora pozostawiamy Doradców i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz w doradzaniu na temat systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza wykonanie indywidualnej kalkulacji oraz spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia całej instalacji.

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Grudziądz

Systemy rekuperacji montujemy na terenie całego województwa, m.in. w miastach Grudziądz, Toruń - dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Grudziądz

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Grudziądz - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Grudziądzu i okolicach: Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Grudziądzu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock