Rekuperacja Inowrocław

Firma Rekuperatory.pl montuje systemy energooszczędnej wentylacji na terenie Inowrocławia i województwa kujawsko-pomorskiego już od 19 lat. Nasz zespół wspólnie ma ponad 199 lat doświadczenia w rekuperacji! Skorzystaj z niego!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Inowrocław - Rekuperatory.pl

Jeśli planujesz budowę zdrowego i ciepłego domu z rekuperacją, dobrze byłoby, byś przewidział w nim montaż rekuperacji. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych kosztów, np. budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej.

Dzięki rekuperacji dom ma niższe zapotrzebowanie na energię pierwotną – to bardzo ważne, nie tylko z uwagi na niższe koszty eksploatacyjne budynku, ale także na przepisy o zużyciu energetycznym budynków, które zaostrzają się już od kilku lat.

Rekuperacja to jeden z trzech najszybszych sposobów uzyskania niskich parametrów energochłonności przez budynek (obok zwiększania izolacji budynku, zastosowania pompy ciepła oraz trzyszybowych energooszczędnych okien).

Montaże Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła i są bezawaryjne. Posiadają też wsparcie techniczne oraz serwis na terenie całej Polski.

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych płaskich w systemie NoeStal lub z klasycznych kanałów okrągłych o dużych średnicach. Bardzo często instalację rekuperacji wykonujemy z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych z tworzywa o małych średnicach 64 mm: NeoFlex®GOLD, antybakteryjnych NeoFlex®STD lub nowoczesnych ClimateRecovery, które zostały wykonane ze szkła, piasku i wody!

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji, chcesz, by Doradca przyjechał na budowę w celu określenia miejsca, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator, wytyczył wstępną trasę prowadzenia instalacji,

Skontaktuj się bezpośrednio z Doradcą dzwoniąc na podany obok numer kontaktowy.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza indywidualna kalkulacja oraz spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia całej instalacji.

Inowrocław - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Inowrocławiu i okolicach

Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Inowrocławiu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock