Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Inowrocław - Rekuperatory.pl

Jeśli planujesz budowę zdrowego i ciepłego domu z rekuperacją, dobrze byłoby, byś przewidział w nim montaż rekuperacji. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych kosztów, np. budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej.

Dzięki rekuperacji dom ma niższe zapotrzebowanie na energię pierwotną – to bardzo ważne, nie tylko z uwagi na niższe koszty eksploatacyjne budynku, ale także na przepisy o zużyciu energetycznym budynków, które zaostrzają się już od kilku lat.

Rekuperacja to jeden z trzech najszybszych sposobów uzyskania niskich parametrów energochłonności przez budynek (obok zwiększania izolacji budynku, zastosowania pompy ciepła oraz trzyszybowych energooszczędnych okien).

Montaże Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła i są bezawaryjne. Posiadają też wsparcie techniczne oraz serwis na terenie całej Polski.

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych płaskich w systemie NoeStal lub z klasycznych kanałów okrągłych o dużych średnicach. Bardzo często instalację rekuperacji wykonujemy z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych z tworzywa o małych średnicach 64 mm: NeoFlex®GOLD, antybakteryjnych NeoFlex®STD lub nowoczesnych ClimateRecovery, które zostały wykonane ze szkła, piasku i wody!

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji, chcesz, by Doradca przyjechał na budowę w celu określenia miejsca, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator, wytyczył wstępną trasę prowadzenia instalacji,

Skontaktuj się bezpośrednio z Doradcą dzwoniąc na podany obok numer kontaktowy.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza indywidualna kalkulacja oraz spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia całej instalacji.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Inowrocław

Firma Rekuperatory.pl montuje systemy energooszczędnej wentylacji na terenie Inowrocławia i województwa kujawsko-pomorskiego już od 22 lat. Nasz zespół wspólnie ma ponad 199 lat doświadczenia w rekuperacji! Skorzystaj z niego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Inowrocław

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Inowrocław - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Inowrocławiu i okolicach: Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Inowrocławiu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę