Rekuperacja Inowrocław - Rekuperatory.pl

Jeśli planujesz budowę zdrowego i ciepłego domu z rekuperacją, dobrze byłoby, byś przewidział w nim montaż rekuperacji. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych kosztów, np. budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej.

Dzięki rekuperacji dom ma niższe zapotrzebowanie na energię pierwotną – to bardzo ważne, nie tylko z uwagi na niższe koszty eksploatacyjne budynku, ale także na przepisy o zużyciu energetycznym budynków, które zaostrzają się już od kilku lat.

Rekuperacja to jeden z trzech najszybszych sposobów uzyskania niskich parametrów energochłonności przez budynek (obok zwiększania izolacji budynku, zastosowania pompy ciepła oraz trzyszybowych energooszczędnych okien).

Montaże Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła i są bezawaryjne. Posiadają też wsparcie techniczne oraz serwis na terenie całej Polski.

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych płaskich w systemie NoeStal lub z klasycznych kanałów okrągłych o dużych średnicach. Bardzo często instalację rekuperacji wykonujemy z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych z tworzywa o małych średnicach 64 mm: NeoFlex®GOLD, antybakteryjnych NeoFlex®STD lub nowoczesnych ClimateRecovery, które zostały wykonane ze szkła, piasku i wody!

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji, chcesz, by Doradca przyjechał na budowę w celu określenia miejsca, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator, wytyczył wstępną trasę prowadzenia instalacji,

Skontaktuj się bezpośrednio z Doradcą dzwoniąc na podany obok numer kontaktowy.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza indywidualna kalkulacja oraz spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia całej instalacji.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Inowrocław

Firma Rekuperatory.pl montuje systemy energooszczędnej wentylacji na terenie Inowrocławia i województwa kujawsko-pomorskiego już od [years] lat. Nasz zespół wspólnie ma ponad 199 lat doświadczenia w rekuperacji! Skorzystaj z niego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Inowrocław

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Inowrocław - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Inowrocławiu i okolicach: Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Inowrocławiu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Natalia Jarocka

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock