Działdowo: rekuperacja

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Działdowa i województwa warmińsko-mazurskiego? Dobrze trafiłeś!

Dominik KilmanDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Większość montaży rekuperacji w Rekuperatory.pl wykonywana jest w oparciu o najlepsze na rynku centrale wentylacyjne najnowszej generacji AERISnext. To urządzenia, których jakości jesteśmy pewni.

Instalacje wykonane są z tradycyjnych kanałów stalowych płaskich w systemie NeoStal lub okrągłych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów z tworzywa o średnicy 63 mm, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie: R-Vent Flex lub NeoFlex.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

 

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Działdowie i okolicach

Iława, Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Działdowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.