Rekuperacja Iława

Jeśli budujesz dom na terenie Iławy i województwa warmińsko-mazurskiego i jesteś zainteresowany montażem energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła, rekuperacji - jesteś w dobrych rękach!

Bartłomiej BosakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Iława - Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl jako pierwsza firma w Polsce zaczęła montować systemy rekuperacji.

Od początku swojego istnienia dba o najwyższą jakość swoich instalacji montując wyłącznie najwyższej klasy rekuperatory oraz instalacje.

Nasze systemy pracują w oparciu o rekuperatory AERISnext posiadające najwyższe parametry pracy oraz największy wymiennik ciepła. Instalacje wykonywane są w oparciu o stalowe kanały o dużych średnicach lub o systemy z polietylenu: NeoFlex®GOLD System, NeoFlex®STD lub NeoStal.

W swojej ofercie posiadamy również system Climate Recovery: najlżejszy i najbardziej szczelny system do budowy instalacji na świecie!

Skontaktuj się ze specjalistą ds. rekuperacji. Umów rozmowę lub spotkanie bezpośrednio na budowie.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w doborze i projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Czekamy na kontakt!

 

Iława - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Iławie i okolicach

Iława, Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Iławie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock