Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Iława - Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl jako pierwsza firma w Polsce zaczęła montować systemy rekuperacji.

Od początku swojego istnienia dba o najwyższą jakość swoich instalacji montując wyłącznie najwyższej klasy rekuperatory oraz instalacje.

Nasze systemy pracują w oparciu o rekuperatory AERISnext posiadające najwyższe parametry pracy oraz największy wymiennik ciepła. Instalacje wykonywane są w oparciu o stalowe kanały o dużych średnicach lub o systemy z polietylenu: NeoFlex®GOLD System, NeoFlex®STD lub NeoStal.

W swojej ofercie posiadamy również system Climate Recovery: najlżejszy i najbardziej szczelny system do budowy instalacji na świecie!

Skontaktuj się ze specjalistą ds. rekuperacji. Umów rozmowę lub spotkanie bezpośrednio na budowie.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w doborze i projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Czekamy na kontakt!

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Iława

Jeśli budujesz dom na terenie Iławy i województwa warmińsko-mazurskiego i jesteś zainteresowany montażem energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła, rekuperacji - jesteś w dobrych rękach!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Iława

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Iława - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Iławie i okolicach: Iława, Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Montaż rekuperacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

  Bezpłatna wycena

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Iławie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę