Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Stryków - Rekuperatory.pl

Najlepszy sposób wentylacji budynków: efektywny i energooszczędny!

Taka właśnie jest rekuperacja: łatwy i energooszczędny sposób na świeże i filtrowane powietrze we własnym domu.

Z rekuperacją poczujesz się jak na spacerze. Z każdą godziną Twój organizm będzie lepiej dotleniony. Oddychając całą noc świeżym, czystym powietrzem, docenisz zalety tego systemu!

Rekuperacja – w przeciwieństwie do wentylacji grawitacyjnej – działa niezależnie od pogody i warunków atmosferycznych dostarczając do domu przefiltrowane powietrze.

W zależności od poziomu oczyszczania powietrza (a do wyboru są trzy sposoby: za pomocą dwóch rodzajów filtrów w rekuperatorze oraz za pomocą zaawansowanego dodatkowego urządzenia ALPHAclear), powietrze, które nawiewane zostaje do domu, jest bardziej czyste od tego na zewnątrz.

Dzięki rekuperacji dom jest pełen świeżego, czystego powietrza!

Zaufaj najbardziej doświadczonej firmie na rynku! Zadzwoń do nas i skonsultuj swoją budowę!

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Stryków

Rekuperacja Stryków. Budując dom na terenie Strykowa i województwa łódzkiego, nie zapomnij zapytać nas o rekuperację!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Stryków

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Stryków - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Strykowie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Strykowie i okolicach: Tymianka, Smolice, Cesarka, Rokitnica, Niesułków i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Strykowie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę