Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Lutomiersk - Rekuperatory.pl

Rekuperator to serce systemu rekuperacji. Centrala nawiewno-wywiewna gwarantuje stały odbiór zużytego powietrza oraz nawiew świeżego do pomieszczeń w domu.

Za pomocą instalacji wentylacyjnej, każde pomieszczenie w domu jest pełne świeżego powietrza! Choć nie w każdym montowane są punkty nawiewne i wywiewne. Część pomieszczeń to tzw. pomieszczenia transferowe.

Naczelną zasadą jednak jest, by powietrze krążyło bezszelestnie gwarantując komfort i oszczędności.

Czy wiedziałeś, że rekuperatory AERISnext  są urządzeniami posiadającymi najwyższe parametry energooszczędności? Pracują bezgłośnie i bezawaryjnie. Każdy rekuperator posiada największy na rynku wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m², który zapewnia wysoki odzysk ciepła.

Instalacje rekuperacji wykonujemy rzetelnie od samego początku. Choć na początku zawsze jest… rozmowa.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z doradcą najbliższym Twojemu miejscu zamieszkania! Zadzwoń i umów się na rozmowę! 

Każda instalacja Rekuperatory.pl jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfortu powietrznego w pomieszczeniach, cichej pracę oraz zysków energetycznych.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Lutomiersk

Rekuperacja Lutomiersk. Zamontuj rekuperację na terenie Lutomierska i województwa łódzkiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Lutomiersk

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Lutomiersk - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Lutomiersku. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Lutomiersku i okolicach: Babice, Kazimierz, Legendzin, Plorentynów, Mikołajowice i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Lutomiersku i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę