Rekuperacja Lutomiersk

Rekuperacja Lutomiersk. Zamontuj rekuperację na terenie Lutomierska i województwa łódzkiego!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Lutomiersk - Rekuperatory.pl

Rekuperator to serce systemu rekuperacji. Centrala nawiewno-wywiewna gwarantuje stały odbiór zużytego powietrza oraz nawiew świeżego do pomieszczeń w domu.

Za pomocą instalacji wentylacyjnej, każde pomieszczenie w domu jest pełne świeżego powietrza! Choć nie w każdym montowane są punkty nawiewne i wywiewne. Część pomieszczeń to tzw. pomieszczenia transferowe.

Naczelną zasadą jednak jest, by powietrze krążyło bezszelestnie gwarantując komfort i oszczędności.

Czy wiedziałeś, że rekuperatory AERISnext  są urządzeniami posiadającymi najwyższe parametry energooszczędności? Pracują bezgłośnie i bezawaryjnie. Każdy rekuperator posiada największy na rynku wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m², który zapewnia wysoki odzysk ciepła.

Instalacje rekuperacji wykonujemy rzetelnie od samego początku. Choć na początku zawsze jest… rozmowa.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z doradcą najbliższym Twojemu miejscu zamieszkania! Zadzwoń i umów się na rozmowę! 

Każda instalacja Rekuperatory.pl jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfortu powietrznego w pomieszczeniach, cichej pracę oraz zysków energetycznych.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Lutomiersk - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Lutomiersku. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Lutomiersku i okolicach

Babice, Kazimierz, Legendzin, Plorentynów, Mikołajowice i okolice

loading="lazy">

Montaż rekuperacji w Lutomiersku i na terenie województwa łódzkiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Lutomiersku i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock