Rekuperacja Lutomiersk - Rekuperatory.pl

Rekuperator to serce systemu rekuperacji. Centrala nawiewno-wywiewna gwarantuje stały odbiór zużytego powietrza oraz nawiew świeżego do pomieszczeń w domu.

Za pomocą instalacji wentylacyjnej, każde pomieszczenie w domu jest pełne świeżego powietrza! Choć nie w każdym montowane są punkty nawiewne i wywiewne. Część pomieszczeń to tzw. pomieszczenia transferowe.

Naczelną zasadą jednak jest, by powietrze krążyło bezszelestnie gwarantując komfort i oszczędności.

Czy wiedziałeś, że rekuperatory AERISnext  są urządzeniami posiadającymi najwyższe parametry energooszczędności? Pracują bezgłośnie i bezawaryjnie. Każdy rekuperator posiada największy na rynku wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m², który zapewnia wysoki odzysk ciepła.

Instalacje rekuperacji wykonujemy rzetelnie od samego początku. Choć na początku zawsze jest… rozmowa.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z doradcą najbliższym Twojemu miejscu zamieszkania! Zadzwoń i umów się na rozmowę! 

Każda instalacja Rekuperatory.pl jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfortu powietrznego w pomieszczeniach, cichej pracę oraz zysków energetycznych.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Lutomiersk

Rekuperacja Lutomiersk. Zamontuj rekuperację na terenie Lutomierska i województwa łódzkiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Lutomiersk

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Lutomiersk - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Lutomiersku. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Lutomiersku i okolicach: Babice, Kazimierz, Legendzin, Plorentynów, Mikołajowice i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Lutomiersku i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Jolanta Chyb

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock