Myślenice: rekuperacja

Jeśli budujesz dom na terenie Myślenic i województwa małopolskiego, odezwij się do Rekuperatory.pl oddział Kraków.

Bogdan NowakowskiDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Zorientowany w obecnych technologiach budowlanych inwestor często również poszukuje efektywnych sposobów, by jego dom był nie tylko energooszczędny, ale również zdrowy. Jednym z najbardziej popularnych metod na poprawienie konsumpcji energetycznej budynku przy jednoczesnym zapewnieniu dobrej wentylacji wj pomieszczeniach jest rekuperacja.

Działamy już od 19 lat montując w domach jednorodzinnych sprawdzone i ciche systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Swoje instalacje opieramy na energooszczędnych i najlepszych na świecie rekuperatorach nowej generacji AERISnext, które posiadają największy wymiennik ciepła na rynku.

Jego kształt wzorowany jest na szlifie brylantowym i gwarantuje efektywną wymianę energii pomiędzy strumieniami powietrza!

Do wyboru są różnego rodzaju instalacje: albo standardowe ze stalowych izolowanych kanałów wentylacyjnych: spiro lub NeoStal, albo nowoczesne o niewielkich przekrojach systemy z antybakteryjnego tworzywa R-VENT R-VENT Flex lub NeoFlex.

Napisz do nas: przygotujemy niezobowiązującą ofertę na montaż rekuperacji! Doradca z Krakowa odezwie się, zadzwoni, zorganizuje spotkanie online lub na budowie. Pomoże we wstępnym wyrysowaniu trasy prowadzenia instalacji do rekuperacji, wspólnie uzgodnicie, gdzie najlepiej będzie zamontować rekuperator.

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Myślenicach i okolicach

Myślenice, Jawornik, Pcim, Lubień, Głogoczów, Bysina i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa małopolskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście każdy późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części zupełnie zbędnych kominów do grawitacji lub na gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Jeśli zgromadziłeś także oferty na montaż rekuperacji od różnych firm, przynieś je na spotkanie! Powiemy, skąd biorą się różnice w cenach tak, by można było podjąć jak najlepszą decyzję. Nie na znaczenia, na jakim etapie budowy jesteś: projekt, stan surowy zamknięty, instalacje, tynki, ściany! Zadzwoń i umów spotkanie! Dowiesz się między innymi, jak zaoszczędzić na budowie przy rekuperacji!

Każda inwestycja rekuperacji w Myślenicach i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.