Rekuperacja Andrychów

Rekuperacja Andrychów. Duże doświadczenie instalatorskie w montażu systemów rekuperacji w okolicy miasta Andrychów i województwa małopolskiego!

Bogdan NowakowskiDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Zakliki z Mydlnik 16 a
30-198 Kraków

Rekuperacja Andrychów - Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl jest firmą instalacyjną, która posiada prawie 20-letnie doświadczenie w montażu systemów wentylacji z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych.

Montaże systemów wykonujemy bazując na najwyższej klasie rekuperatorach AERISnext oraz instalacjach spiro, ze stali płaskiej NeoFlex®STD oraz systemów polietylenowych NeoFlex®STD, NeoFlex®GOLD lub Climate Recovery.

Zadzwoń do doradcy – specjalisty ds. rekuperacji i omówcie razem projekt budynku. Analiza projektu pozwoli na wytyczenie wstępnej trasy prowadzenia instalacji oraz jej rodzaju, a także miejsca, gdzie będzie mógł zostać zainstalowany rekuperator. ,

Zadzwoń bezpośrednio do doradcy. Dojeżdżamy prosto na budowę.

Czekam na Twój telefon! 

Andrychów - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Andrychowie i okolicach

Andrychów, Roczyny, Brzezinka, Sułkowice, Inwałd, Zagórnik, Rzyki i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa małopolskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Andrychowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock