Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekuperacja w bardzo dużym domu. Fotoreportaż.

Przebieg montażu rekuperacji w domu 565 m2

To chyba największy dom jednorodzinny, w jakim ekipy Rekuperatory.pl montowały system rekuperacji. W województwie dolnośląskim, na trzech poziomach, na powierzchni użytkowej 565 m2 zakończył się montaż kanałów wentylacyjnych: pierwszego etapu montażu systemu rekuperacji. W tym domu działać będzie system rekuperacji oparty na przeciwprądowym rekuperatorze AERIS 550 LUXE oraz na obrotowym R-VENT Roto 12.   Dom z rekuperacja Dom w stanie surowym zamkniętym po montażu kanałów wentylacyjnych: na elewacji widoczne dwie pary czerpni i wyrzutni.   Wentylacja mechaniczna, czyli rekuperacja umożliwia stałą wymianę powietrza zużytego na świeże z równoczesnym odzyskiem energii z powietrza wywiewanego. Zwentylować można każdy dom: zarówno niewielki o powierzchni np. 95 m2, jak i ogromny: 565 m2 i więcej. Biura projektowe, z którymi współpracujemy, posiadają w swojej ofercie gotowe projekty domów z rekuperacją. Montaz rekuperacji

Nowoczesne przewody polietylenowe ułożone pod sufitem.

Zamiast tradycyjnych anemostatów nawiewnych i wywiewnych inwestor wybrał prostokątne nawiewniki szczelinowe, które idealnie wkomponują się w wystrój wnętrz. Wentylowana jest oczywiście cała powierzchnia użytkowa domu: wszystkie pokoje i łazienki, kuchnia, ciągi komunikacyjne, użytkowa piwnica, a także prywatna sala fitness. Dom z rekuperacjaPrzewody wentylacyjne ułożone pod sufitem.

Montaz przewodow do rekuperacjiPrzewody polietylenowe NeoFlex®GOLD System.

Przewody wentylacyjne prowadzone pod sufitemInstalacja rekuperacji: przewody pod sufitem.

Duzy dom jednorodzinny z rekuperacjaW tym trzykondygnacyjnym domu jednorodzinnym będą działały dwa rekuperatory, które dostarczą do niego świeże powietrze, a wyciągną zużyte. 

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty