Super funkcjonalny dom parterowy z rekuperacją pracowni architektonicznej Atrium.

Dom z 3 sypialniami i rekuperacją

Idealny dom dla czteroosobowej rodziny powinien posiadać co najmniej trzy pokoje oraz przestronny salon z jadalnią i łatwym dostępem do kuchni – zgadzacie się?Rekuperator można wtedy umieścić w garażu i podwiesić go na ścianie, by nie zabierał przestrzeni podłogi, która przydać się może na przykład na postawienie rowerów.Projekty domów – Rekuperacja. Przedstawiamy najnowszy projekt rekuperacji Rekuperatory.pl dla projektu Winston IX z pracowni projektowej Atrium: nie za dużego domu parterowego o zgrabnej powierzchni użytkowej 103,9 m2.Rekuperacja w domu parterowymKompaktowy projekt Winstona IX ma wszystkie zalety w pełni funkcjonalnego domu jednorodzinnego dla czteroosobowej rodziny.Rekuperator w Winston IX został zaprojektowany w garażu, gdzie temperatura, nawet podczas mrozów nie spadnie poniżej +8oC. To zapobiegnie potencjalnym stratom energetycznym i utrzyma wysoką energooszczędność systemu wentylacji.Część przestrzeni pod sufitem w garażu zajmą również główne kanały wentylacyjne. Dwa przewody: nawiewny i wywiewny zostaną poprowadzone przez strop na poddasze nieużytkowe, by umożliwić wentylację każdego z pomieszczeń domu.W łazience, przedsionku, spiżarce i garderobie zaprojektowane zostały punkty wywiewne. W kuchni/jadalni oba: nawiewny i wywiewny: to najbardziej  wymagające pomieszczenie pod względem zapotrzebowania na powietrze: usuwanie zapachów oraz podaż świeżego powietrza musi być optymalna, by komfort, jaki powinna gwarantować rekuperacja, faktycznie był.Wszystkie pokoje Windstona IX wyposażone zostały w punkty nawiewne, a hall pozostał pomieszczeniem transferowym.Warto pamiętać: komfort w domu z rekuperacją jest nie do osiągnięcia w domu wentylowanym grawitacyjnie. Świeże powietrze przez cały rok, o każdej porze, przez całą noc, w całym domu, w łazience, kuchni, w sypialniach i pokojach dzieci – piorunujący efekt, który robi wrażenie. Dom z rekuperacjaNowoczesny, zdrowy, energooszczędny. Bez otwierania okien, bez strat energetycznych dom z rekuperacją. Zapraszamy po szczegóły projektu domu z rekuperacją na stronę pracowni Atrium. 

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Natalia Jarocka

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock