Rekuperatory.pl
603 446 366

Dom pełen świeżego powietrza

Mózg potrzebuje powietrza! A że w pomieszczeniach spędzamy ponad 80% naszego czasu, warto zadbać nie tylko o częste spacery, ale także o świeże powietrze w domu.

Świeże powietrze zapewnia skuteczna wentylacja. Nie jest nią wentylacja grawitacyjna, która – jeżeli nie rozszczelnicie swoich super ciepłych okien i nie zamontujecie w oknach nawiewników – nie działa!

Szczelne plastykowe okna w domu bez wentylacji

Szczelne energooszczędne plastykowe okna w domu bez wentylacji szczelnie odcinają od powietrza.

 

Wentylacja mechaniczna gwarantuje stałą i niezależną wymianę zużytego powietrza na świeże: o każdej porze doby i roku! Warto o tym pamietać, gdy fundujesz sobie ciepłe szczelne okna z potrójnym pakietem trzyszybowym. Przez takie okna powietrze nie napłynie: taka jest ich rola: oszczędzać ciepło i nie wypuszczać go na zewnątrz. Zapomnij więc, że kominy wentylacyjne do czegoś się przydają: zupełnie nie! Nie ma w nich transferu powietrza.

Jedynym sensownym rozwiązaniem w ciepłym energooszczędnym domu jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – rekuperacja – która nie tylko wymienia powietrze na świeże, ale również odzyskuje ciepło z ogrzanego powietrza wyciąganego z pomieszczeń!

A jaki komfort! Świeżość! Zapach! Cały czas, całą zimę – bez otwierania okien!

Chcecie to poczuć? Zapraszamy do domów Naszych Klientów, którzy są tak zadowoleni z rekuperacji, że chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z każdym sceptykiem!

Zadzwoń: 605 732 277

napisz: pytania@rekuperatory.pl

Umów się na wizytację domu z rekuperacją!

 

http://dziecisawazne.pl/dlaczego-mozg-potrzebuje-swiezego-…/