Obiekt biurowy i usługowy z rekuperacją

Instalacja rekuperacji dla niewielkich obiektów biurowych i usługowych to wysokiej klasy rekuperator AERISnext z przeciwprądowym lub RIS z  obrotowym wymiennikiem ciepła, który zapewnia komfortowe warunki pracy przez cały dzień pracy obiektu i zawsze wtedy, gdy przebywają w nim ludzie.

Instalacja dla niewielkich obiektów

Instalacja taka jest dopasowana dla potrzeb firmy. Zaprojektowana w taki sposób, by generowała maksimum korzyści bez zbędnych wydatków. Czas pracy: pełne 8, 12 lub 16 godzin w trybie obecności, a pozostałe godziny dobowe tylko lekkie przewietrzanie, by uniknąć zaduchu nawet przy zamkniętych oknach. Przepływ powietrza odbywa się poprzez czerpnie i wyrzutnie.

Cicho, efektywnie, bezobsługowo

Świeże powietrze przez cały dzień to świeży umysł i większa wydajność, a także znaczne ograniczone absencje chorobowe pracowników. Do systemu rekuperacji dodać można system oczyszczający powietrze na poziomie zaawansowanych ALPHAclear lub Jednostkę Chłodzącą ARTIC, która zadba o niższą temperaturę powietrza nawiewanego w gorące dni.Biuro fotolia 57483950 xsŚwieże powietrze przez cały dzień bez otwierania okien: efektywnie pracująca instalacja do biura i obiektów usługowych zapewni komfort pracy, brak przeciągów i znaczne ograniczenie kurzu w powietrzu wewnętrznym.   

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
Drafton
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock