Rekuperacja przedszkola i żłobka.

W artykule znajdziesz

  1. Jak dbać o czystość powietrza w zaawansowany sposób

Instalacja Rekuperatory.pl do żłobków i przedszkoli zawsze projektowana jest ze szczególną dbałością o ochronę zdrowia dzieci i ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Tu liczy się nie tylko dobra zabawa, ale i pełna odpowiedzialność za zdrowie i dobre samopoczucie grupy osób.

Jak dbać o czystość powietrza w zaawansowany sposób

Filtry w rekuperatorze w bierny sposób oczyszczają nawiewane do pomieszczeń powietrze. Ale to nie wszystko: zaawansowana technologia w systemie antysmogowym ALPHAclear gwarantuje czyste powietrze na zupełnie innym poziomie poprzez likwidację 99% bakterii, wirusów, zarodników pleśni i grzybów, a także pozostałych alergenów. W zdecydowany sposób ogranicza to zachorowalność oraz rozprzestrzenianie się chorób. Dodatkowo nawiewane powietrze jest jonizowane, co  pozwala w pomieszczeniach cieszyć się jakością powietrza zbliżonego parametrami do powietrza leśnego.

Dodać do tego warto podstawowe korzyści z rekuperacji, czyli brak konieczności przewietrzania bez względu na porę dnia i roku (brak przeciągów, komarów, much), zwiększone bezpieczeństwo związane z zamkniętymi oknami i drzwiami oraz pełen dostęp do świeżego powietrza z niską zawartością dwutlenku węgla i wilgotności przez cały dzień.

Wynik? Zero absencji i maksimum komfortu małych podopiecznych! A po skończonym dniu pełnym wrażeń, gdy pomieszczenia pustoszeją, instalacja przechodzi w tryb nieobecności, co pozwala uzyskać dodatkowe oszczędności.

przedszkole Fotolia 31993783 XS

W grupie osób zarazki łatwo się rozprzestrzeniają, ale nie w pomieszczeniach z systemem ALPHAclear, który dba o higieniczną jakość nawiewanego powietrza.