Rekuperacja Działdowo
Większość montaży rekuperacji w Rekuperatory.pl wykonywana jest w oparciu o najlepsze na rynku centrale wentylacyjne najnowszej generacji AERISnext. To urządzenia, których jakości jesteśmy pewni.
Instalacje wykonane są z tradycyjnych kanałów stalowych płaskich w systemie NeoStal lub okrągłych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów z tworzywa o średnicy 63 mm, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie: NeoFlex®GOLD lub NeoFlex®.
Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.
Wentylacja mechaniczna Działdowo
Szukasz montażu rekuperacji na terenie Działdowa i województwa warmińsko-mazurskiego? Dobrze trafiłeś!
Rekuperacja Działdowo
Rekuperatory.pl
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

Działdowo - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację
Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Działdowie i okolicach: Iława, Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda i okolice
Otrzymaj fachową kalkulacjęMontaż rekuperacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego
Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?
Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.
Każda inwestycja rekuperacji w Działdowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.
Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
