Kwiecień 2022. Montujemy rekuperację u Filipa Chajzera.

Filip Chajzer też będzie miał system rekuperacji z AERISnext

Piękny dom na Mazurach… słońce, woda i czyste powietrze. Kilka kroków z tarasu dzieli nas tylko do drewnianego pomostu, z którego widać pofalowaną taflę wody… jest pięknie.

W takich okolicznościach przyrody, w domu na Mazurach, gdzie powietrze jest czyste, Filip Chajzer postanowił zamontować system rekuperacji. Dlaczego? Bo nawet tam potrzebna jest stała wymiana i filtracja powietrza.

Przy zamkniętych oknach, w pomieszczeniach będzie panował ogromny zaduch, a stężenie dwutlenku węgla przekroczy zakładane normy.

Dodatkowo filtry w rekuperatorze pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem bez otwierania okien i bez komarów, których na Mazurach nie brakuje.

Instalację wykonaliśmy z nowoczesnego systemu Climate Recovery, który posiada ponadprzeciętne parametry izolacyjności i jest ponadprzeciętnie cichy.

W domu zamontowany zostanie rekuperator AERISnext 450 o największym wymienniku ciepła na rynku, który niezawodnie i bezszelestnie będzie wymieniał zużyte powietrze na świeże.

Obecnie zakończyliśmy prace instalacyjne, czyli pierwszy etap montażu systemu rekuperacji. Drugi i ostatni to montaż rekuperatora: jeszcze przed wrześniem 2022!

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
Drafton
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock