Rekuperatory.pl specjalizują się w kompleksowym montażu energooszczędnych systemów rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) w budynkach mieszkalnych.

 

Od 2002 roku ekipy montażowe Rekuperatory.pl wykonały już ponad 5250 systemów rekuperacji: zobacz zdjęcia z montażu rekuperacji.

Obecnie w 4 oddziałach inżynierskich firmy pracuje kilkunastoosobowy zespół inżynierów z dużym doświadczeniem w wentylacji budynków. Zespół ten zajmuje się projektowaniem systemów rekuperacji bezpośrednio dla inwestorów, a także dla największych pracowni architektonicznych w Polsce oraz kilkudziesięciu mniejszych firm architektonicznych, deweloperów, firm instalacyjnych oraz wykonawczych. Inżynierowie nadzorują również montaże oraz czuwają nad prawidłowym uruchomieniem systemów w domach klientów.

Systemy rekuperacji montowane przez Rekuperatory.pl wykonywane są przez ponad 45 wykwalifikowanych instalatorów rekuperacji, którzy pracują w 20 ekipach wykonawczych na terenie całej Polski.

 

5250 montazy rekuperatory pl

 

Właścicielem marki Rekuperatory.pl jest Roha Group Sp. z o.o. należąca do holenderskiej grupy kapitałowej Bergschenhoek Groep B.V. posiadającej kikudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie wentylacji w Europie, przede wszystkim w Holandii, ale także w Wielkiej Brytanii i Finlandii.

 

Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła Rekuperatory.pl wykonywane są z wysokiej jakości rekuperatorów przeciwprądowych nowej generacji AERIS®next o najwyższym odzysku ciepła oraz na rekuperatorach przeciwprądowych i obrotowych marki R-VENT® 

 

Instalacja rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywana jest z tradycyjnych kanałów wentylacyjnych stalowych lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych z tworzywa, które można ukryć np. w wylewce posadzki. W ofercie firmy znajdują się również płaskie kanały ze stali. 

 

Każdy system Rekuperatory.pl objęty jest 10-letnią gwarancją na instalację oraz 2-letnią gwarancją na urządzenie. Gwarancję na rekuperator AERISnext można przedłużyć do 5 lat w ramach programu 5 lat gwarancji na rekuperator. 

 

Firma serwisuje wszystkie wykonane przez siebie systemy w ramach gwarancyjnej i pogwarancyjnej ogólnopolskiej opieki serwisowej Rekuperatory.pl. 

 

Zespół doradców i inżynierów Rekuperatory.pl

Wykształcenie, doświadczenie i ciągłe dokształcanie doradców i inżynierów Rekuperatory.pl jest bardzo ważne - dzięki nim oferujemy Klientowi pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Firma w relacjach zarówno z pracownikami, jak i klientami, zwraca szczególną uwagę na wysoki poziom współpracy, oferowanie dostępu do aktualnej wiedzy technicznej, prawnej i inżynierskiej w zakresie rekuperacji.

Dużo od siebie wymagamy, cenimy zaangażowanie, lojalność oraz przejrzystą współpracę.

 

Inżynierowie Rekuperatory.pl: projekty systemów rekuperacji, nadzór wykonawczy, odbiory instalacji:

 

Pawel Szyperski mgr inż. Paweł Szyperski - Kierownik Operacyjny Rekuperatory.pl
Jakub Balcerowski    mgr inż. Jakub Balcerowski - inżynier w oddziale Wrocław
Kamil Gorski mgr inż. Kamil Górski - starszy inżynier w oddziale Warszawa
M Kwiatkowski mgr inż. Marcin Kwiatkowski - inżynier w oddziale Warszawa
Lukasz Muras mgr inż. Łukasz Muras - inżynier w oddziale Warszawa
Piotr Nowacki mgr inż. Piotr Nowacki - inżynier w oddziale Poznań
Marta Opalka mgr inż. Marta Opałka - starszy inżynier w oddziale Wrocław
Tomasz Trawka mgr inż. Tomasz Trawka - starszy inżynier w oddziale Poznań


Doradcy techniczno - handlowi: doradztwo techniczne, dopasowanie oferty firmy w oparciu o potrzeby i sytuację klienta - rekomendacja najlepszego rozwiązania dotyczącej montażu systemu rekuperacji:

krzysztof nasulicz2 Krzysztof Nasulicz - doradca w oddziale Wrocław
michal nawrot Michał Nawrot - doradca w oddziale Warszawa
92 Paweł Nogajczyk Paweł Nogajczyk - doradca w oddziale Wrocław
Damian Nowak Damian Nowak - doradca w oddziale Poznań
Bogdan Nowakowski Bogdan Nowakowski - doradca w oddziale Kraków
Roman Rajewski Roman Rajewski - doradca w oddziale Gdańsk
robert sokolowski Robert Sokołowski - doradca w oddziale Warszawa
Maciej Sowinski mgr inż. Maciej Sowiński - doradca w oddziale Poznań
Rafal Wegrzyn Rafał Węgrzyn - doradca w oddziale Wrocław

 o Rekuperatory pl

 

Czytaj również: