Szukasz montażu rekuperacji na terenie Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego?

Dobrze trafiłeś!

Montaże Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext (premiera 2016!) oraz rekuperatory R-VENT.

Instalacje wykonane są z tradycyjnych kanałów stalowych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów z tworzywa o średnicy 63 mm, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie.

 

Doradca techniczno-handlowy (Olsztyn, Elbląg, Ełk i okolice)
rekuperator AERIS next 450 z GWC w warsztacie

Sprawdź kompedium wiedzy o tym czym jest rekuperator
(rodzaje, zastosowanie, montaż rekuperatora, by-pass, system sterowania)

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

 

Regionalny doradca jest do Twojej dyspozycji w obrębie następujących miast:

Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda i okolice

 

Znajdź bezpośredniego doradcę w swoim powiacie w woj. warmińsko-mazurskim w zakładce kontakt:

Mapa Polski

 

Pamiętaj

Warto zacząć jak najwcześniej!

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji.

Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

AERISnext z jednostka chlodzacą ARTIC

rekuperatory gdansk

Fragment instalacji wentylacyjnej w domu jednorodzinnym w Olsztynie - maj 2015.

dom z rekuperatorem warmińsko-mazurskie

Widoczna czerpnia wentylacyjna w ścianie szczytowej budynku z rekuperacją. Woj. warmińsko-mazurskie, 2015

dom przygotowany do montazu rekuperacji

Dom w stanie surowym zamkniętym z wykonanym I etapem montażu systemu rekuperacji, czyli montażem instalacji. Widoczne odcinki kanałów wentylacyjnych czerpnego i wyrzutowego przygotowane do montażu żaluzji czerpni i wyrzutni. Po dociepleniu domu kanały zlicują się z elewacją budynku.

przewody wentylacyjne pe

Instalacja wentylacyjna wykonana z przewodów polietylenowych R-vent Flex System przygotowana do zabudowy płytą g-k.

Każda inwestycja rekuperacji w Olsztynie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji - wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

 

 

Kontakt bezpośredni z doradcą techniczno-handlowym na terenie Olsztyna i okolic:

725 395 684

 

 

Możesz również wypełnić formularz zapytania ofertowego.