Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Przedłużona gwarancję na rekuperator AERISnext!

Spis treściWybierz interesujący cię temat

  1. Aż 5 lat gwarancji zamiast 2

Aż 5 lat gwarancji zamiast 2

5 lat – tyle wynosi przedłużona gwarancja na rekuperator AERISnext udzielana przez Rekuperatory.pl. Warunkiem jej otrzymania jest wybranie instalacji NeoFlex®GOLD System, która – dzięki najwyższym parametrom szczelności klasy D – efektywnie i tylko z minimalnymi stratami ciśnienia transportuje powietrze.   5 lat gwarancji

Podczas trwania gwarancji należy co najmniej raz na 3 miesiące wymieniać filtry w rekuperatorze, a przynajmniej raz w roku wykonać przegląd systemu. Podczas przeglądu serwisant Rekuperatory.pl sprawdzi poprawność działania rekuperatora, wyczyści czerpnię i wyrzutnię oraz wymiennik, a także sprawdzi poprawność wydajności na poszczególnych punktach nawiewnych i wywiewnych.

  Wymiana filtrow w aeris next

Filtry w rekuperatorze należy wymieniać co najmniej raz na 3 mce.

  System wentylacyjny, którego dotyczy przedłużona gwarancja powinien posiadać zabezpieczenie instalacji elektrycznej o min. klasie B+C w celu ochrony przez przepięciami oraz skutkami wyładowań atmosferycznych. Szczegóły przedłużonej gwarancji na rekuperator AERISnext u Doradców Rekuperatory.pl w zakładce KONTAKT.