Przedłużona gwarancję na rekuperator AERISnext!

Aż 5 lat gwarancji zamiast 2

5 lat – tyle wynosi przedłużona gwarancja na rekuperator AERISnext udzielana przez Rekuperatory.pl. Warunkiem jej otrzymania jest wybranie instalacji NeoFlex®GOLD System, która – dzięki najwyższym parametrom szczelności klasy D – efektywnie i tylko z minimalnymi stratami ciśnienia transportuje powietrze. 5 lat gwarancji

Podczas trwania gwarancji należy co najmniej raz na 3 miesiące wymieniać filtry w rekuperatorze, a przynajmniej raz w roku wykonać przegląd systemu. Podczas przeglądu serwisant Rekuperatory.pl sprawdzi poprawność działania rekuperatora, wyczyści czerpnię i wyrzutnię oraz wymiennik, a także sprawdzi poprawność wydajności na poszczególnych punktach nawiewnych i wywiewnych.

 Wymiana filtrow w aeris next

Filtry w rekuperatorze należy wymieniać co najmniej raz na 3 mce.

 System wentylacyjny, którego dotyczy przedłużona gwarancja powinien posiadać zabezpieczenie instalacji elektrycznej o min. klasie B+C w celu ochrony przez przepięciami oraz skutkami wyładowań atmosferycznych.Szczegóły przedłużonej gwarancji na rekuperator AERISnext u Doradców Rekuperatory.pl w zakładce KONTAKT.

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
Drafton
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock