Projekty domów

Architect officeW ramach prowadzonych działań w środowisku architektów Rekuperatory.pl aktywnie współpracują z najlepszymi pracowniami w całej Polsce, dla których propagowanie idei nowoczesnego domu, w którym rozsądne zarządzanie zużyciem energetycznym jest sprawą pierwszej wagi.

Rekuperacja, jako jedyny system wentylacyjny, który spełnia wymogi energooszczędności, jest nieodzownym jego elementem.

Swoją uwagę oraz uwagę klientów skupiają oni nie tylko na komforcie życia mieszkańców domu, ale również na zagadnieniach ekologii. Takie podejście pozwala także inwestorowi poczuć większą odpowiedzialność za poszanowanie zasobów i jakość środowiska naturalnego, w szczególności za ograniczenie wpływu emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Nowoczesny, niskoenergetyczny dom nie oznacza obecnie ekskluzywnych, drogich i wręcz fanaberyjnych rozwiązań, nieprawdą jest, że jest on dostępny tylko dla zamożnych. Jest raczej inwestycją, która pozwala cieszyć się komfortem użytkowania, zdrowym klimatem oraz tańszą eksploatacją i pośrednio uniezależnieniem się od ciągle rosnących cen energii w ciągu kolejnych lat jego eksploatacji.

Polska wentylacjaRekuperatory.pl od 2006 r. są członkiem Stowarzyszenia Polska Wentylacjawww.wentylacja.org.pl – organizacji „non profit” skupiającą specjalistów i entuzjastów zajmujących się wentylacją.

Wszystkim członkom SPW zależy na propagowaniu dobrych praktyk związanych z nowoczesnymi sposobami wentylacji  budynków, które przystają do współczesnych metod budowlanych.

Rekuperację projektujemy dla

Archon logo Homecomcept logo Murator logo Z500 Atrium logo