Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Industrialna instalacja rekuperacji na ocynkowanych kanałach stalowych.

Spis treściWybierz interesujący cię temat

  1. Jak wygląda industrialna instalacja rekuperacji
Industrialna instalacja Rekuperatory.pl wykonana z ocynkowanych kanałów stalowych odważnie komponuje się z przestronnymi i nowoczesnymi wnętrzami w stylu loft.

Jak wygląda industrialna instalacja rekuperacji

Najważniejszym jej elementem są wyeksponowane okrągłe kanały stalowe  o dużych średnicach (od 120 do 180 mm) położone bezpośrednio pod sufitem. Nadają one pomieszczeniu charakterystyczny styl loftu, czyli mieszkania urządzonego w dawnej fabryce czy magazynie.   Instalacja dizajnerska

Odkryte kanały stalowe o dużych średnicach w instalacji dizajnerskiej Rekuperatory.pl

  Kanały wentylacyjne, które w tradycyjnych instalacjach rekuperacji są ukryte w przegrodach budowlanych, w instalacji dizajnerskiej są specjalnie wyeksponowane. Dodatkowe ich umocowanie za pomocą dużych metalowych obejm nadaje jej jeszcze bardziej przemysłowy charakter. Uwaga! Trasa prowadzenia kanałów w instalacji industrialnej dla każdego budynku ustalana jest indywidualnie i poprzedzona analizą projektu architektonicznego budynku. Analizy takiej dokonuje się najczęściej we współpracy inwestora i architekta wnętrz. Instalację industrialną można wykonać zarówno w nowobudowanych budynkach, jak i w budynku już istniejącym.