REGULAMIN SPECJALNEJ OFERTY PROMOCYJNEJ „Rekuperator AERIS/AERISnext ERVW CENIE VV”

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 1 stycznia 2016r. do 31 grudnia 2016r. zakupią projekt domu z Kolekcji Muratora (zwany dalej Projektem) oferowany przez ZPR MEDIA S.A. z siedzibą w Warszawie, 04-187, przy ul. Dęblińskiej 6 i które najpóźniej do dnia 30.06.2017 r. podpiszą umowę na wykonawstwo systemu rekuperacji z Organizatorem (zwanych dalej Uczestnikami).

Warunkiem skorzystania z promocji jest ukończenie ostatniego etapu prac instalacyjnych systemu rekuperacji w ciągu dwóch lat od daty podpisania umowy na wykonawstwo systemu rekuperacji z Organizatorem.
Przez ukończenie prac instalacyjnych rozumie się wykonanie montażu rekuperatora oraz uruchomienie systemu.

Przedmiotem promocji jest najwyższej dostępnej na rynku jakości rekuperator AERIS LUXE ERV VV/AERISnext ERV odzyskujący oprócz ciepła również wilgoć wraz z bezpłatnym projektem systemu rekuperacji. Rekuperator ten posiada nowoczesny przeciwprądowy wymiennik membranowy z wbudowaną technologią Microban firmy dPoint o sprawności 127% (sprawność całkowita). Jest odporny na zagrzybienie, drobnoustroje i zamarzanie. Oferujemy go w cenie rekuperatora AERIS LUXE VV/AERISnext, tj. zwykłego rekuperatora, który odzyskuje tylko ciepło i posiada sprawność do 95%.

Wielkość udzielonego rabatu (od cen netto, wartościowo lub w %): wartościowo różnica między rekuperatorem z odzyskiem ciepła, a rekuperatorem z odzyskiem ciepła i wilgoci wynosi do 3100 zł netto w zależności od wielkości systemu.

Rekuperator AERIS z odzyskiem wilgoci zapewnia wyższy poziom komfortu w wentylowanych pomieszczeniach odzyskując z powietrza wywiewanego również wilgoć, czego skutkiem jest podwyższenie parametru wilgotności w powietrzu, co odczuwane jest bezpośrednio jako bardziej komfortowe dla człowieka. Dodatkową korzyścią jest zachowanie wymiennika w pełnej czystości dzięki możliwości umycia go wodą (jedyny taki rekuperator na rynku).

Rekuperator AERIS LUXE ERV VV/AERISnext ERV nie wymaga także podłączenia odpływu skroplin (usuwania kondensatu) jak inne rekuperatory. Jego sprawność całkowita wynosi aż 127%.

Warunkiem do skorzystania z promocji jest posiadanie dowodu zakupu projektu domu z Kolekcji Muratora.

PARTNER wyraża zgodę na przeniesienie praw do skorzystania z promocji specjalnej na inną osobę.

Informacja o sieci sprzedaży realizującej promocję: www.rekuperatory.pl, kontakt do Doradcy Rekuperatory.pl: 603 446 366.

Opinie o Rekuperatory.pl

 • „Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Wszystko zgodnie z umową. Możliwość negocjacji..”

  Andrzej Lemański, Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie

 • Etap montażu mam już za sobą. Szybko, sprawnie. Polecam w 100 procentach.

  Michał Bartkiewicz, Ząbkowice Śl., woj. dolnośląskie

 • Rzetelna, terminowa i konkretna firma godna polecenia.

  Anna Rzeźnik, Chełmek, woj. małopolskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa.

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Stosunek do klienta bez zarzutu. Sprzęt najwyższej światowej klasy. Tylko tak trzymać. Mogę polecić każdemu Rekuperatory.pl.

  Andrzej Derlatka, Zielonki, woj. mazowieckie

 • Wszystko ok! Rekuperator działa bez zastrzeżeń. Polecam Rekuperatory.pl (ROHA Group)!

  Piotr Szczepanik, Węgrów-Liw, woj. mazowieckie

 • Dziękuję ogromnie Rekuperatory.pl za konsultacje! Zwróciłem się o przeanalizowanie mojego projektu rekuperacji, ponieważ mój wykonawca nie do końca chciał zrobić wentylacje z odzyskiem ciepła zgodnie z normami i standardami ogólnie obowiązującymi. Spotkałem się z dużą fachowością, zrozumieniem i pomocą. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać wykonawcę rekuperacji, z pewnością wybrałbym Rekuperatory.pl!

  Tomasz Żmijewski, Nikielkowo, woj. warmińsko-mazurskie

 • Szybko, sprawie, czysto zamontowane urządzenie

  Piotr Nochowicz, Dzierzążenko, woj. wielkopolskie

 • Profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa, wysokiej jakości urządzenie. Polecam.

  Artur Nawrot, Pieszków, woj. dolnośląskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, szybko, zgodnie z projektem i założeniami.

  Po zakończeniu ekipa pozostawiła po sobie porządek.

  Tomek Kućmiński, Kwidzyn, woj. pomorskie

 • Montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Pracownicy wykazali się doświadczeniem, wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Rekuperator został podłączony do wifi. Instruktaż przeprowadzony w sposób miły i przystępny.

  Polecam!

  Damian Doleciński, Gowarzewo, woj. wielkopolskie