Szanowni Państwo!

Zdając sobie sprawę, że budowa domu wymaga wiele wysiłku chciałbym, aby współpraca z Rekuperatory.pl utkwiła Państwu w pamięci jako taka, którą… zapamiętacie najmniej. Najmniej, bo mieliście z nią najmniej problemów, telefonów, najmniej tematów do skoordynowania. Wszystko działo się jakby samo.

Każdy tak mówi na początku - możecie Państwo pomyśleć. My nie tylko mówimy, my oddajemy do dyspozycji całe nasze praktyczne doświadczenie, wiedzę inżynierów i praktyków, dział inżynierski, handlowy, techniczny. W tej chwili, gdy czytają Państwo te słowa - 8 inżynierów nadzoruje montaże, 4 pracowników działu technicznego czuwa nad sprawnym działaniem zrealizowanych przez nas instalacji, 8 handlowców przedstawia naszą ofertę klientom, 2 kierowników regionalnych czuwa nad sprawnym przebiegiem wszystkich procesów, a prezes zastanawia się, co jeszcze może zrobić, aby ułatwić życie inwestorom. Nie musicie się Państwo zastanawiać, czy wybraliście dobrego wykonawcę, który uwzględni wszystkie potrzeby: tak po prostu jest.

Pewnie nie jesteśmy najtańsi: z tanimi rozwiązaniami nie idzie w parze wysoka jakość. Pewnie nie jesteśmy najszybsi: pośpiech nie sprzyja dokładności. A kim jesteście? – mogą Państwo zapytać. Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić na rynek instalacyjny w Polsce najwyższe standardy pracy, firmą, która postanowiła zaoferować klientowi najlepszy stosunek ceny do jakości. Nasze pozytywne doświadczenie na polskim rynku zaowocowało tym, że zainwestował w nas kapitał holenderski – kraj z najdłuższą w Europie historią rekuperacji, który jest w tej chwili również gwarantem naszej wiarygodności.

Aby to udowodnić, proponuję prostą drogę bezpośredniej komunikacji z Zarządem firmy: jeżeli na jakimkolwiek etapie współpracy z nami zechcą Państwo skontaktować się ze mną, proszę o maila na adres jakosc@rekuperatory.pl lub telefon na mój bezpośredni numer: 603 976 726. Gwarantuję, że wszystkie sprawy, z którymi się Państwo do mnie zwrócicie, zostaną rozwiązane.

Życzę wielu rzetelnych wykonawców w procesie budowy domu.


Grzegorz Grygier
Prezes Zarządu Rekuperatory.pl