Szanowni Państwo!

Zdając sobie sprawę, że budowa domu wymaga wiele wysiłku chciałbym, aby współpraca z Rekuperatory.pl utkwiła Państwu w pamięci jako taka, którą… zapamiętacie najmniej. Najmniej, bo mieliście z nią najmniej problemów, telefonów, najmniej tematów do skoordynowania. Wszystko działo się jakby samo.

Każdy tak mówi na początku - możecie Państwo pomyśleć. My nie tylko mówimy, my oddajemy do dyspozycji całe nasze praktyczne doświadczenie, wiedzę inżynierów i praktyków, dział inżynierski, handlowy, techniczny. W tej chwili, gdy czytają Państwo te słowa - 8 inżynierów nadzoruje montaże, 4 pracowników działu technicznego czuwa nad sprawnym działaniem zrealizowanych przez nas instalacji, 8 handlowców przedstawia naszą ofertę klientom, 2 kierowników regionalnych czuwa nad sprawnym przebiegiem wszystkich procesów, a prezes zastanawia się, co jeszcze może zrobić, aby ułatwić życie inwestorom. Nie musicie się Państwo zastanawiać, czy wybraliście dobrego wykonawcę, który uwzględni wszystkie potrzeby: tak po prostu jest.

Pewnie nie jesteśmy najtańsi: z tanimi rozwiązaniami nie idzie w parze wysoka jakość. Pewnie nie jesteśmy najszybsi: pośpiech nie sprzyja dokładności. A kim jesteście? – mogą Państwo zapytać. Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić na rynek instalacyjny w Polsce najwyższe standardy pracy, firmą, która postanowiła zaoferować klientowi najlepszy stosunek ceny do jakości. Nasze pozytywne doświadczenie na polskim rynku zaowocowało tym, że zainwestował w nas kapitał holenderski – kraj z najdłuższą w Europie historią rekuperacji, który jest w tej chwili również gwarantem naszej wiarygodności.

Aby to udowodnić, proponuję prostą drogę bezpośredniej komunikacji z Zarządem firmy: jeżeli na jakimkolwiek etapie współpracy z nami zechcą Państwo skontaktować się ze mną, proszę o maila na adres jakosc@rekuperatory.pl lub telefon na mój bezpośredni numer: 603 976 726. Gwarantuję, że wszystkie sprawy, z którymi się Państwo do mnie zwrócicie, zostaną rozwiązane.

Życzę wielu rzetelnych wykonawców w procesie budowy domu.


Grzegorz Grygier
Prezes Zarządu Rekuperatory.pl

Opinie o Rekuperatory.pl

 • „Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Wszystko zgodnie z umową. Możliwość negocjacji..”

  Andrzej Lemański, Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie

 • Etap montażu mam już za sobą. Szybko, sprawnie. Polecam w 100 procentach.

  Michał Bartkiewicz, Ząbkowice Śl., woj. dolnośląskie

 • Rzetelna, terminowa i konkretna firma godna polecenia.

  Anna Rzeźnik, Chełmek, woj. małopolskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa.

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Stosunek do klienta bez zarzutu. Sprzęt najwyższej światowej klasy. Tylko tak trzymać. Mogę polecić każdemu Rekuperatory.pl.

  Andrzej Derlatka, Zielonki, woj. mazowieckie

 • Wszystko ok! Rekuperator działa bez zastrzeżeń. Polecam Rekuperatory.pl (ROHA Group)!

  Piotr Szczepanik, Węgrów-Liw, woj. mazowieckie

 • Dziękuję ogromnie Rekuperatory.pl za konsultacje! Zwróciłem się o przeanalizowanie mojego projektu rekuperacji, ponieważ mój wykonawca nie do końca chciał zrobić wentylacje z odzyskiem ciepła zgodnie z normami i standardami ogólnie obowiązującymi. Spotkałem się z dużą fachowością, zrozumieniem i pomocą. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać wykonawcę rekuperacji, z pewnością wybrałbym Rekuperatory.pl!

  Tomasz Żmijewski, Nikielkowo, woj. warmińsko-mazurskie

 • Szybko, sprawie, czysto zamontowane urządzenie

  Piotr Nochowicz, Dzierzążenko, woj. wielkopolskie

 • Profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa, wysokiej jakości urządzenie. Polecam.

  Artur Nawrot, Pieszków, woj. dolnośląskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, szybko, zgodnie z projektem i założeniami.

  Po zakończeniu ekipa pozostawiła po sobie porządek.

  Tomek Kućmiński, Kwidzyn, woj. pomorskie

 • Montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Pracownicy wykazali się doświadczeniem, wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Rekuperator został podłączony do wifi. Instruktaż przeprowadzony w sposób miły i przystępny.

  Polecam!

  Damian Doleciński, Gowarzewo, woj. wielkopolskie