Standard instalacji Rekuperatory.pl

Na rynku rekuperacji marka Rekuperatory.pl działa od ponad 22 lat. Ekipy Wykonawcze zainstalowały już ponad 9590 instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych.

Firma bierze pełną odpowiedzialność za każdy wykonany projekt rekuperacji i za każdy zamontowany system. Wiedzę czerpiemy przede wszystkim z doświadczenia. Mamy też dobre wzorce pochodzące spoza granic Polski – z Holandii, gdzie rekuperacja jest standardem.

Wiele sygnałów z rynku świadczy o tym, że na przestrzeni działalności firmy dokonaliśmy znaczącej zmiany w technologii wykonywania instalacji wentylacyjnych w Polsce, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni.

Od początku staramy się zachować bardzo wysokie standardy na każdym etapie pracy: począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, poprzez dzień, w którym uruchamiamy centralę w jego domu, a skończywszy na corocznym kontakcie przypominającym o konieczności dokonania przeglądu rekuperatora.

Proces budowy domu jest niejednokrotnie bardzo długotrwały, dlatego naszych klientów znamy czasami bardzo długo. Od początku jedną budową opiekuje się jeden i ten sam inżynier, co pozwala naszym klientom czuć się pewnie.

Co zawiera instalacja Rekuperatory.pl

 • posiada pełny inżynierski projekt
 • każdy projekt każdej instalacji sporządzany jest zawsze w oparciu o stosowne obliczenia w kalkulatorze wentylacyjnym
 • instalacja zaprojektowana i wykonana jest w oparciu o obowiązujące przepisy i normy
 • jest zgodna z Wytycznymi Stowarzyszenia Polska Wentylacja
 • posiada 10-letnią gwarancję na bezawaryjne funkcjonowanie
 • jest wyregulowana zgodnie z zaprojektowanymi ilościami powietrza za pomocą specjalistycznych urządzeń (anemometrów)
 • posiada pisemny protokół regulacji
 • wykonana jest z izolowanych kanałów stalowych okrągłych lub płaskich lub nowoczesnych przewodów PE
 • kanały dolotowe do i z rekuperatora wykonane są z preizolowanych, szczelnych kanałów Climate Recovery gwarantujących szczelne i ciche połączenia
 • nawiewy i wywiewy w pomieszczeniach są zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić skuteczną wentylację całego pomieszczenia (nie oszczędzamy na długości instalacji!)
 • przepływ powietrza odbywa się przez całą strefę wentylowaną

W momencie, gdy klient zgłosi się do nas na etapie projektu budowlanego, rezygnujemy z wykonania niepotrzebnych przy wentylacji mechanicznej elementów wentylacji grawitacyjnej oraz sugerujemy dodatkowe rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić na kosztach budowy domu. Tym samym zamontowanie systemu rekuperacji kosztuje mniej.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Małgorzata Wojewoda

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock