Jeżeli budujesz właśnie dom i jesteś zainteresowany solidnym montażem energooszczędnego, nowoczesnego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji na terenie Pruszkowa i województwa mazowieckiego, jesteś na dobrej stronie i nie mogłeś trafić lepiej!

Dające wymierne korzyści, maksymalnie energooszczędne systemy rekuperacji, centrala wentylacyjna o najwyższych parametrach odzysku ciepła z największym wymienniku na rynku, idealnie dopasowana instalacja wykonana albo z kanałów stalowych izolowanych wełną mineralną, albo z antybakteryjnych przewodów o niewielkich średnicach z tworzywa, zapewniną Ci oszczędności, niesamowity komfort oraz bezgłośną pracę. 

Nie ryzykuj pozornymi oszczędnościami, powierz swój dom specjalistom z firmy instalacyjnej Rekuperatory.pl. Nasze ekipy monterskie zamontowały ponad 7055 instalacji i pozostają liderem w swojej branży. Konsultujemy, projektujemy, wykonujemy już od 18 lat. 

 

Doradca techniczno-handlowy (Pruszków)

Zapytaj o bezpłatną poradę na temat montażu rekuperacji w swoim domu! Umów się na telefon, spotkanie osobiste lub online bezpośrednio z Doradcą z Twojego regionu. 

Systemy rekuperacji wykonujemy z zastosowaniem rekuperatorów następnej generacji AERISnext, które nie mają sobie równych!

Instalacje wykonane są ze stalowych tradycyjnych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach, z kanałów płaskich w systemie NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o najwyższej klasie szczelności D marki R-vent Flex System. Do dyspozycji jest również bardzo często wybierany system z tworzywa NeoFlex.

 

Sprawdź najważniejsze informacje, czym jest rekuperacja
(koszty użytkowania, oszczędności, jak wybrać firmę instalacyjną, czy warto mieć projekt, na co zwrócić szczególną uwagę)

Do Twojej dyspozycji pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

 

Regionalny doradca jest do Twojej dyspozycji w obrębie następujących gmin:

Piastów,  Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn

 

Montaż rekuperacji (Pruszków)

Warto zacząć, gdy dom jest jeszcze w trakcie projektu!

Ale nie martw się, każdy późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji.

Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub montaż gruntowego wymiennika ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

AERISnext z jednostka chlodzacą ARTIC

Każda inwestycja rekuperacji w Pruszkowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji - wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

 

 

Kontakt bezpośredni z doradcą techniczno-handlowym na terenie powiatu pruszkowskiego:

607 575 728

 

Możesz również wypełnić formularz zapytania ofertowego.

Montaż rekuperacji na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Radom

Opinie o Rekuperatory.pl

 • „Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Wszystko zgodnie z umową. Możliwość negocjacji..”

  Andrzej Lemański, Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie

 • Etap montażu mam już za sobą. Szybko, sprawnie. Polecam w 100 procentach.

  Michał Bartkiewicz, Ząbkowice Śl., woj. dolnośląskie

 • Rzetelna, terminowa i konkretna firma godna polecenia.

  Anna Rzeźnik, Chełmek, woj. małopolskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa.

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Stosunek do klienta bez zarzutu. Sprzęt najwyższej światowej klasy. Tylko tak trzymać. Mogę polecić każdemu Rekuperatory.pl.

  Andrzej Derlatka, Zielonki, woj. mazowieckie

 • Wszystko ok! Rekuperator działa bez zastrzeżeń. Polecam Rekuperatory.pl (ROHA Group)!

  Piotr Szczepanik, Węgrów-Liw, woj. mazowieckie

 • Dziękuję ogromnie Rekuperatory.pl za konsultacje! Zwróciłem się o przeanalizowanie mojego projektu rekuperacji, ponieważ mój wykonawca nie do końca chciał zrobić wentylacje z odzyskiem ciepła zgodnie z normami i standardami ogólnie obowiązującymi. Spotkałem się z dużą fachowością, zrozumieniem i pomocą. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać wykonawcę rekuperacji, z pewnością wybrałbym Rekuperatory.pl!

  Tomasz Żmijewski, Nikielkowo, woj. warmińsko-mazurskie

 • Szybko, sprawie, czysto zamontowane urządzenie

  Piotr Nochowicz, Dzierzążenko, woj. wielkopolskie

 • Profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa, wysokiej jakości urządzenie. Polecam.

  Artur Nawrot, Pieszków, woj. dolnośląskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, szybko, zgodnie z projektem i założeniami.

  Po zakończeniu ekipa pozostawiła po sobie porządek.

  Tomek Kućmiński, Kwidzyn, woj. pomorskie

 • Montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Pracownicy wykazali się doświadczeniem, wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Rekuperator został podłączony do wifi. Instruktaż przeprowadzony w sposób miły i przystępny.

  Polecam!

  Damian Doleciński, Gowarzewo, woj. wielkopolskie