System rekuperacji w studio muzycznym.

W artykule znajdziesz

  1. Co jest najważniejsze w studio
  2. Maksymalne wyciszenie i komfort temperaturowy

Co jest najważniejsze w studio

System rekuperacji dla studia muzycznego powinien być przede wszystkim ponadprzeciętnie komfortowy i cichy. Gwarantują to tłumiki akustyczne montowane zarówno przy samym rekuperatorze, jak i  przy punktach nawiewnych i wywiewnych. Tak przygotowana instalacja Rekuperatory.pl jest w pełni przystosowana do pracy w pomieszczeniach, gdzie liczy się skupienie o każdej porze dnia i nocy.

Najwyższej klasy przeciwprądowy rekuperator AERISnext z doskonałą wewnętrzną izolacją oraz polietylenowa instalacja R-VENT Flex System gwarantują absolutny komfort podczas komponowania, nagrywania lub śpiewania.

Maksymalne wyciszenie i komfort temperaturowy

Wyciszone maksymalnie pomieszczenie bez okien dzięki rekuperacji zachowuje pełen dostęp do świeżego powietrza. Komfort podnosi dodatkowo jednostka chłodząca ARTIC, która bez klimatyzacji mogącej podrażniać struny głosowe, ochładza nawiewane powietrze podczas upalnych dni.

 

rekuperacja studio muzycznego

System rekuperacji w studiu muzycznym jest bardzo cichy i komfortowy. Powietrze jest bezgłośnie nawiewane i wyciągane z pomieszczenia, co zapewnia wysoki komfort pracy.