COVID-19

Informacja

Szanowni Państwo,

zapewniamy Państwa, że aktualna sytuacja związana z koronawirusem w Polsce nie ma wpływu na obecnie realizowane aktywności biznesowe firmy Rekuperatory.pl. Pracujemy z dotychczasową efektywnością oraz w kompletnej obsadzie personalnej.Nie wpływa ona z naszej strony na uszczuplenie wykonywania zaplanowanych wcześniej montaży rekuperacji, projektów czy przeprowadzania na szeroką skalę konsultacji i doradztwa związanych z napływającymi od Państwa zapytaniami.Na bieżąco realizujemy także wykonywanie wszystkich zamówionych projektów rekuperacji dla największych pracowni architektonicznych w Polsce. Jednocześnie oświadczamy, że zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego od kilku tygodni wdrażamy sposoby, które mają na celu ochronę załogi firmy Rekuperatory.pl.I tak:
 • uruchomiliśmy zdalne sposoby konsultacji Państwa budowy oraz zdalny kontakt z Doradcami oraz inżynierami,
 • serwisy techniczne instalacji systemów rekuperacji odbywają się tylko w uzasadnionych przypadkach przy jednoczesnym wdrożeniu konsultacji zdalnych,
 • nałożyliśmy obowiązek 14-dniowej kwarantanny dla osób powracających z wyjazdów,
 • we wszystkich naszych oddziałach używamy środków antybakteryjnych do dezynfekcji rąk, mamy do dyspozycji maseczki oraz rękawiczki,
 • zrezygnowaliśmy z wewnątrzfirmowych spotkań bezpośrednich na rzecz zdalnych,
 • zrezygnowaliśmy z zaplanowanych wizyt gości w naszych oddziałach,
 • zachowujemy najwyższe możliwe zabezpieczenia w kontaktach z kurierami i dostawcami,
 • umożliwiliśmy największej jak to tylko było możliwe ilości pracowników, pracę zdalną.
Dokładamy wszelkich możliwych wysiłków, by realizowane przez nas montaże systemów rekuperacji odbywały się z dotychczasową efektywnością oraz bez żadnych opóźnień. Na bieżąco również – tak jak dotychczas – potwierdzamy aktualne terminy bezpośrednio z Inwestorami.Dzięki wdrożonym rozwiązaniom informatycznym oraz możliwością pracy zdalnej, jesteśmy w stanie obsłużyć zdalnie każde zapytanie, każdy proces handlowy oraz każde zamówienie bez opóźnień. Na bieżąco śledzimy dynamiczną sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie dostosowując naszą firmę do obowiązujących procedur, wytycznych sanitarnych oraz Rządu RP.
Życzymy Państwu dużo zdrowia! Rekuperatory. Pl montaż systemów rekuperacji Wrocław, 06.04.2020

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Małgorzata Wojewoda

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock