COVID-19

W artykule znajdziesz

  1. Informacja

Informacja

Szanowni Państwo,

zapewniamy Państwa, że aktualna sytuacja związana z koronawirusem w Polsce nie ma wpływu na obecnie realizowane aktywności biznesowe firmy Rekuperatory.pl. Pracujemy z dotychczasową efektywnością oraz w kompletnej obsadzie personalnej.

Nie wpływa ona z naszej strony na uszczuplenie wykonywania zaplanowanych wcześniej montaży rekuperacji, projektów czy przeprowadzania na szeroką skalę konsultacji i doradztwa związanych z napływającymi od Państwa zapytaniami.

Na bieżąco realizujemy także wykonywanie wszystkich zamówionych projektów rekuperacji dla największych pracowni architektonicznych w Polsce. Jednocześnie oświadczamy, że zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego od kilku tygodni wdrażamy sposoby, które mają na celu ochronę załogi firmy Rekuperatory.pl.

I tak:

  • uruchomiliśmy zdalne sposoby konsultacji Państwa budowy oraz zdalny kontakt z Doradcami oraz inżynierami,
  • serwisy techniczne instalacji systemów rekuperacji odbywają się tylko w uzasadnionych przypadkach przy jednoczesnym wdrożeniu konsultacji zdalnych,
  • nałożyliśmy obowiązek 14-dniowej kwarantanny dla osób powracających z wyjazdów,
  • we wszystkich naszych oddziałach używamy środków antybakteryjnych do dezynfekcji rąk, mamy do dyspozycji maseczki oraz rękawiczki,
  • zrezygnowaliśmy z wewnątrzfirmowych spotkań bezpośrednich na rzecz zdalnych,
  • zrezygnowaliśmy z zaplanowanych wizyt gości w naszych oddziałach,
  • zachowujemy najwyższe możliwe zabezpieczenia w kontaktach z kurierami i dostawcami,
  • umożliwiliśmy największej jak to tylko było możliwe ilości pracowników, pracę zdalną.

Dokładamy wszelkich możliwych wysiłków, by realizowane przez nas montaże systemów rekuperacji odbywały się z dotychczasową efektywnością oraz bez żadnych opóźnień. Na bieżąco również – tak jak dotychczas – potwierdzamy aktualne terminy bezpośrednio z Inwestorami.

Dzięki wdrożonym rozwiązaniom informatycznym oraz możliwością pracy zdalnej, jesteśmy w stanie obsłużyć zdalnie każde zapytanie, każdy proces handlowy oraz każde zamówienie bez opóźnień. Na bieżąco śledzimy dynamiczną sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie dostosowując naszą firmę do obowiązujących procedur, wytycznych sanitarnych oraz Rządu RP.

Życzymy Państwu dużo zdrowia! Rekuperatory.pl montaż systemów rekuperacji
Wrocław, 06.04.2020