Bezpłatna konsultacja online! Uzupełnij formularz. W ciągu 24 h roboczych odezwie się do Ciebie Doradca Rekuperatory.pl.
Zamontuj rekuperację i oddychaj czystym powietrzem cały rok!

Klauzula informacyjna Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 • Gwarantujemy kontakt w ciągu 24 h
 • Odpowiadamy na wszystkie pytania
 • Doradca udziela pełnego wsparcia online
 • Wszystkie formalności z umową dopinamy zdalnie

Jak przebiega bezpieczny proces konsultacji i podpisywania umowy na montaż rekuperacji oraz sam montaż rekuperacji bez wychodzenia z domu? Bezproblemowo!

Oto 6 prostych kroków Rekuperatory.pl:

1

Zostaw swoje dane kontaktowe.

Możesz zrobić to:

2

Doradca kontaktuje się z Tobą telefonicznie.

W pierwszej rozmowie możesz umówić się z Doradcą Rekuperatory.pl na video rozmowę przez dowolny komunikator, np. Teams, Google Hangouts, zoom.us w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jeżeli jesteś na zaawansowanym etapie, możesz połączyć się z nami prosto ze swojej budowy pokazując poszczególne elementy konstrukcji domu, stan zaawansowania prac etc.

3

Doradca przesyła ofertę wstępną.

Mailem otrzymujesz ofertę wstępną uwzględniającą ustalenia z rozmowy. Wprowadzacie poprawki. Otrzymujesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania związane z ofertą.

4

Omawiacie szczegóły umowy.

Ponownie łączycie się w video rozmowie, negocjujecie cenę, podpisujecie umowę, która gwarantuje dotrzymanie terminu montażu w ustalonym czasie. Wszystko zdalnie, bez konieczności spotkania, choć oczywiście takie spotkanie – z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa – może się odbyć.

5

Otrzymujesz projekt Twojej instalacji.

Inżynier wykonuje dokładny projekt instalacji zawierający wszystkie wcześniejsze uzgodnienia z Doradcą. W określonym terminie montażu udostępniasz ekipie montażowej Rekuperatory.pl swoją budowę na wykonanie pierwszego etapu prac: montażu instalacji wentylacyjnej.

6

Monitorujesz postęp instalacji.

Na maila otrzymujesz materiał zdjęciowy z każdego dnia montażu. Po jego zakończeniu sprawdzasz jakość wykonanych prac. Jesteś w stałym kontakcie telefonicznym z inżynierem nadzorującym montaż.

UWAGA!

Płatność za usługę montażu rozbita jest na raty adekwatne do etapu prowadzonych prac.

Kolejny etap to montaż rekuperatora: umawiamy się na niego wstępnie rezerwując podaną przez Ciebie datę w naszym kalendarzu montażowym (tuż przed wprowadzeniem się do domu).

W ciągu 18 lat zamontowaliśmy 6752 systemy rekuperacji klientom w całej Polsce!

Od początku współpracy firma podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie. Dla jeszcze niezdecydowanych: nie ma co zwracać uwagę tylko na cenę przy wyborze oferty. Sam sobie powtarzam: "biednych ludzi nie stać na tanie kupowanie". Ponieważ z biegiem czasu zapłaci się podwójnie. Szczerze polecam! REKUPERATORY.PL

Dariusz Wolski, Sierakowice, woj. pomorskie

Opinie o Rekuperatory.pl

 • „Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Wszystko zgodnie z umową. Możliwość negocjacji..”

  Andrzej Lemański, Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie

 • Etap montażu mam już za sobą. Szybko, sprawnie. Polecam w 100 procentach.

  Michał Bartkiewicz, Ząbkowice Śl., woj. dolnośląskie

 • Rzetelna, terminowa i konkretna firma godna polecenia.

  Anna Rzeźnik, Chełmek, woj. małopolskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa.

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Stosunek do klienta bez zarzutu. Sprzęt najwyższej światowej klasy. Tylko tak trzymać. Mogę polecić każdemu Rekuperatory.pl.

  Andrzej Derlatka, Zielonki, woj. mazowieckie

 • Wszystko ok! Rekuperator działa bez zastrzeżeń. Polecam Rekuperatory.pl (ROHA Group)!

  Piotr Szczepanik, Węgrów-Liw, woj. mazowieckie

 • Dziękuję ogromnie Rekuperatory.pl za konsultacje! Zwróciłem się o przeanalizowanie mojego projektu rekuperacji, ponieważ mój wykonawca nie do końca chciał zrobić wentylacje z odzyskiem ciepła zgodnie z normami i standardami ogólnie obowiązującymi. Spotkałem się z dużą fachowością, zrozumieniem i pomocą. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać wykonawcę rekuperacji, z pewnością wybrałbym Rekuperatory.pl!

  Tomasz Żmijewski, Nikielkowo, woj. warmińsko-mazurskie

 • Szybko, sprawie, czysto zamontowane urządzenie

  Piotr Nochowicz, Dzierzążenko, woj. wielkopolskie

 • Profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa, wysokiej jakości urządzenie. Polecam.

  Artur Nawrot, Pieszków, woj. dolnośląskie

 • Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa

  Magdalena Greń-Zgliczyńska, Cieszyn, woj. śląskie

 • Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, szybko, zgodnie z projektem i założeniami.

  Po zakończeniu ekipa pozostawiła po sobie porządek.

  Tomek Kućmiński, Kwidzyn, woj. pomorskie

 • Montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Pracownicy wykazali się doświadczeniem, wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Rekuperator został podłączony do wifi. Instruktaż przeprowadzony w sposób miły i przystępny.

  Polecam!

  Damian Doleciński, Gowarzewo, woj. wielkopolskie