Indywidualna wycena i konsultacja montażu rekuperacji!

Jestem zainteresowany otrzymaniem bezpłatnej oferty na montaż rekuperacji

Klauzula informacyjna

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora w celu przesłania zamówionej oferty.

Pokaż więcej

Rekuperatory.pl od 2002 roku specjalizują się w kompleksowym montażu energooszczędnych systemów rekuperacji w budynkach mieszkalnych.

Ideą firmy jest przede wszystkim uświadomienie społeczeństwu, że rekuperacja jest niezbędnym elementem nowoczesnego budownictwa oraz pierwszym krokiem do poprawy jakości życia. Jako prekursorzy czujemy się zobowiązani do informowania o dobrodziejstwach wynikających z posiadania systemu rekuperacji. Posiadamy duże doświadczenie: przez okres 15 lat istnienia firmy, wykonaliśmy ponad 5 000 instalacji na terenie całej Polski, działając z sześciu regionalnych oddziałów (Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Rzeszów).

 • check
  Pełen zakres usługi: od projektu do uruchomienia systemu
 • check
  Wysoki poziom prac instalacyjnych: wewnętrzne audyty na każdej budowie
 • check
  Profesjonalna konsultacja i doradztwo na każdym etapie inwestycji
 • check
  Rzetelna oferta wstępna i kalkulacja: bez kosztów ukrytych
 • check
  Indywidualny projekt przygotowany przez inżynierów wraz z obliczeniami do każdego domu
 • check
  Gwarantowane wykonanie systemu zgodnie z projektem, 100% najwyższej jakości
 • check
  Opieka doradcy i inżyniera podczas całego procesu instalacji
 • check
  Polisa ubezpieczeniowa: OC dla klienta
 • check
  10 lat gwarancji na bezawaryjne działanie instalacji i 5 lat na rekuperator

Copyright 2019, Rekuperatory.pl - Polityka prywatności - Regulamin

Akceptacja regulaminu wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Roha Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rudzkiej 9-11, jako administratora danych osobowych w celu wykonania usługi. Zostałem/-łam poinformowany/- na o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich poprawiania. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie. (* pole obowiązkowe)


Akceptując zgody marketingowe, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Roha Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rudzkiej 9-11, jako administratora danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz ofert marketingowych przez Roha Group Sp. z o.o. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. (pole nieobowiązkowe)