Rekuperacja w gabinecie lekarskim.

Po co rekuperacja w gabinecie lekarskim

System rekuperacji montowany w gabinecie lekarskim, stomatologicznym czy kosmetycznym jest zawsze zaprojektowany w celu maksymalnego zabezpieczenia osób i przedmiotów przed ekspozycją na kurz, bakterie, wirusy i toksyny.Dedykowany dla tego systemu przeciwprądowy rekuperator AERISnext wraz z systemem zaawansowanego oczyszczania powietrza ALPHAclear to duet, który zapewnia nie tylko wysoki odzysk ciepła, komfortową i ponadprzeciętnie cichą pracę, ale również jonizację i wyjątkową czystość nawiewanego powietrza.

Dodatkowy filtr ALPHAclear

Dodatkowe filtry na nawiewach zatrzymują większe zanieczyszczenia, takie jak kurz i pyłki. Elektrofiltr w ALPHAclear w zaawansowany sposób oczyszcza powietrze nawiewane, co stanowi wysoką barierę mikrobiologiczną nie tylko dla samych kanałów wentylacyjnych, w których w znaczący sposób ogranicza jakiekolwiek zanieczyszczenia, ale przede wszystkim dla pomieszczeń zapewniając w nich odczuwalny i bardzo wysoki komfort pracy. Nawiewane powietrze jest także jonizowane. 
Gabinet lekarski fotolia 62479115 xsSystem rekuperacji w gabinecie lekarskim jest cichy i higieniczny, co oznacza najwyższy komfort dla lekarza i pacjenta.
Podczas upalnych dni temperaturę zdecydowanie obniży montaż systemu klimatyzacji zaprojektowany w taki sposób, by chłód był wykorzystywany dodatkowo przez system rekuperacji. Uzyskuje się to przez odpowiednie umieszczenie punktów nawiewnych i wywiewnych rekuperacji w połączeniu z właściwym miejscem montażu jednostek nawiewnych systemu klimatyzacji.Sprawia to, że obie instalacje wzajemnie wzmacniają swoje działanie.Do rekuperatora w systemach rekuperacji do gabinetów lekarskich zawsze polecamy montaż filtrów F7 o zwiększonej klasie filtracji.

Kontakt bezpośrednio z Doradcą Rekuperatory.pl

 

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
Drafton
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock